Фулфілмент і Доставка в онлайн – проста складність!

Чотири помилки, які можна і не робити!

k-s13-achi-25283-lyj2018-1-fulfilment

 

Помилка #1

Ви запаковуєте замовлення для відправки в брудну, низькоякісну упаковку, як правило від якогось іншого товару –  «з відходів»!

Пакування і відправка товару – це Ваше фізичне спілкування з покупцем! Окрім товару, покупець  фізично сприймає Вас лише (!) через те, як він запакований! Якщо там брудно, криво, косо, ненадійно або якось неправильно, то можете бути певні, що наступного разу покупець прикладе максимум своїх зусиль, щоб у Вас нічого не купити!

Помилка #2

Ви намагаєтесь все відправити швидко, бажано день в день, а краще взагалі через годину, але не встигаєте!

Поспішайте повільно – важливо бути точним і передбачуваним, а не швидким і безвідповідальним!

Споживач, який здійснює покупки онлайн, готовий чекати. Тому важливо зазначати саме ті терміни, які для Вас реальні!  Не пишіть того, чого виконати не можете. Прикрашання своїх можливостей, якщо і призведе до такого довгоочікуваного кліку, то в перспективі  виллється скандалом або розчаруванням покупця  – адже він Вам повірив! І це точно не до позитиву по відношенню як до Вас, так і до Вашого товару!

Покупець орієнтується на ті терміни, які Ви вказуєте у своєму контенті, ну і звичайно, дуже довго ждати ніхто не готовий. Це факт! Але! Поважайте себе, свого покупця і свій товар! Якщо ж у Вас дійсно хороший товар, і Ви можете передати це онлайн з допомогою контенту, і Ви цілком справедливі в оцінці своїх можливостей, то це оцінять, а на Ваш товар точно зачекають – це 100%!

Помилка #3

Потрібно відправляти саме цією службою доставки  – так хоче покупець!

В Україні не одна служба доставки! Порівнюйте та обирайте! Якщо Ви так не думаєте, то Ви або не дивитеся по сторонах, або ж стали жертвою активної реклами!

Покупець не хоче кур’єрську службу, покупець хоче Ваш товар! Це служба доставки хоче, щоб Ви та Ваш покупець вважали, що вона є ключем у ваших відносинах. Доставка є важливою! Але це повинно бути зручно для Вас і покупця, а також якомога дешевше! Ви – відправник — це, насамперед Ваш вибір, тим паче, що доволі часто саме Ви оплачуєте доставку! Покупцеві важливо отримати Ваш товар у той час, і так як йому зручно! І таких служб точно більше аніж одна! Економте як свої гроші, так і гроші Ваших покупців!

Помилка #4

Не знаю, скільки мені вартувало все це … запакувати та відправити це замовлення.

Нормальна робота складу і нормальна відправка – це критично важливо, при цьому  недешево! Це і робота людей на складі, і вартість служби доставки, і вартість взаємодії з нею, і…, і…, і… Це не найпростіша формула – і це правда! Проте це суттєва складова Ваших витрат! Враховуйте і рахуйте Ваші витрати  на Фулфілмент і Доставку. Там частенько заховані ті прибутки, яких багатьом так не вистачає в онлайн торгівлі!

Усім тверезого розуму і натхнення в нових реаліях!

2020 © OgoshkaDigital. All Rights Reserved.