Магія контенту в онлайн торгівлі.

Шість основних правил

job44-s15-sasi-19

Правило 1.

Контент – частина товару!

У формуванні контенту мають брати участь та бути зацікавленими усі ті, хто безпосередньо і глибоко розбирається в товарі: ті хто виробляють, закупляють.

Ілюзорно вважати, що той хто ніколи не бачив, не розібрався і не вивчив Ваш товар фізично, зможе створити диво, такий собі «фокус-покус», і зробити якісний контент! Це неможливо!

Правило 2.

Контент – уся онлайн інформація про товар необхідна для його покупки!

Уся, уся можлива інформація! Всі, звичайно, пам’ятають про фото, відео і текст. А що ще? Це також вітрини, де продається Ваш товар, а також (!) ті категорії, в яких відображається Ваш товар на вітрині, а також(!) усі можливі фільтри, за котрими можна його там знайти, ну і звичайно ж відгуки про Ваш товар, Ваших продавців і Ваш сервіс!

Вся ця інформація – КОНТЕНТ!

Правило 3.

Контенту має бути ні багато, ні мало!

Мало контенту – погано! Багато контенту – погано!

Якщо контенту мало, то покупцеві не вистачає інформації для прийняття рішення щодо покупки, і в результаті він не приймає ніякого рішення, тобто фактично приймає рішення проти товару! Проте це, зазвичай, всім зрозуміло!

А як може бути багато контенту? Кашу ж маслом не зіпсуєш… Насправді, питання не в кількості контенту, а в його якості! Зробити якісний контент – дорого! Багато якісного контенту зробити складно і дорого, а багато неякісного контенту призведе до того, що покупець у цьому морі не зрозумілих картинок, якогось тексту і відео не знаходить того, що йому потрібно для прийняття рішення про покупку товару!

Тому потрібно звертати увагу на наступне:

А) Першочергово звертайте увагу на якість, а не на кількість контенту! Краще менше, проте якісніше!

Б) Чим дешевший товар, тим менше контенту для нього потрібно, і тим простішим він повинен бути! На відносно дешевий товар покупець витрачає менше часу на прийняття рішення! Навіть розмір текстового блоку, список картинок і наявність відео може його відлякати, якщо усе це недороге! Чим дорожчий товар, тим більше контенту повинно бути, він має бути різноманітним і об’ємним!

Правило 4. 

Контент – це не реклама!

Менше лозунгів і гасел, а більше інформативності!

Якщо покупець переглядає Ваш товар онлайн, то щось уже спрацювало, і він розглядає Ваш товар з перспективою подальшої покупки. У цей момент покупець намагається розібратися, за що ж він платитиме гроші. Йому потрібна правильна і позитивна інформація в достатній кількості! Спроби когось у чомусь переконати, чомусь навчити, або не дай Боже, щось суттєво прикрасити, призведуть до того, що покупка не відбудеться – це у кращому випадку, або ж вам повернуть товар назад – у гіршому!

Правило 5.

Перше враження – критичне!

Особливу увагу потрібно приділити першому фото, першим фразам, ключовим категоріям і фільтрам! Саме ці складові контенту – ваш перший контакт з покупцем! Якщо Ви тут програли, то шанси на успіх в цілому – на продаж товару – значно скорочуються! Усе «перше» повинно бути з розумом виведене і перевірене! Зверніть на це свою увагу!

Правило 6.

Якість контенту – це якість товару, його продавця і виробника!

Якість контенту критично важлива! Якісні фотографії, відео, грамотні тексти, акуратне написання – усе це створює у покупця  відчуття якості як товару, так і його виробника!

Існує думка, що якість товару оцінюють по відгуках! Відгуки важливі – і це правда! Проте, не варто покладатися лише на відгуки! Усі фактори в сукупності впливають на сприйняття покупця! Весь контент – це ваше обличчя!

Тому принцип такий. Робіть якісний контент! Настільки якісний, наскільки Вам дозволяють Ваше розуміння і можливості! Тут не варто економити ні час, ані сили. Повертайтеся до уже зробленого контенту, удосконалюйте його! Не має меж для досконалості!

Якість контенту – доволі об’ємна та окрема тема для дискусій! Що таке якість контенту, як його зрозуміти та оцінити? Хто, як і де може допомогти у створенні якісного контенту? Критичні, складні та об’ємні питання. Кожне із них! Саме тому на цю тему буде окреме відео найближчим часом! Слідкуйте за нашими оновленнями!

Всім удачі та успіхів у нових реаліях!

2020 © OgoshkaDigital. All Rights Reserved.