Ми пропонуємо послугу «Омніканальність»

Що ж таке ОМНІКАНАЛЬНІСТЬ?

ОМНІКАНАЛЬНІСТЬ – це паралельний продаж і просування товару як в роздріб, так і онлайн!

1. Кому це потрібно та чому?

Якщо у Вас є унікальний для ринку товар, який Ви продаєте в роздріб самостійно або за допомогою постачальників, то Вам потрібна – ОМНІКАНАЛЬНІСТЬ!!

Якщо ж у Вас просто роздрібний магазин або магазини, в яких Ви продаєте аналогічні товари, як і всюди, то Вам потрібен договір зі службою доставки, або максимум свій сайт зі своєю службою доставки! В такому випадку Вам не варто витрачати гроші та час на ОМНІКАНАЛЬНІСТЬ! Ваша ціль – ефективна логістика! Продаж товару за Вас здійснюють Ваші постачальники. А ось їм вже, можливо, потрібна ОМНІКАНАЛЬНІСТЬ!

2. Як скоординувати роботу фізичних магазинів з онлайн торгівлею?

Онлайн – це значно більш динамічний механізм, ніж звичайні офлайн магазини. Онлайн може формувати свій асортимент повністю віртуально – саме це дозволяє онлайну бути більш активним і ефективним в просуванні товару.

Фізичні магазини можуть виступати «складом» або точкою видачі для онлайну: все це, як правило, веде до хаосу як в онлайн-магазині, так і фізичних магазинах. Не робіть цього! Це різні покупці!

Ми, зазвичай, рекомендуємо нашим клієнтам встановлювати ціни в онлайн і офлайн магазинах на один і той самий товар – однаковими: так простіше всім! Але це не є обов’язковою умовою!

Взаємодія фізичних магазинів з онлайн відбувається на рівні маркетингу. Тут все повинно бути дуже скоординовано. Ваші споживачі повинні отримувати цілісну і єдину картинку Вашої пропозиції – це критично!

В іншому вони можуть не перетинатися!

3. Здійснювати продаж товару на своєму сайті або виходити на зовнішні вітрини – маркетплейси? Що краще?

Все залежить в першу чергу від масштабів Вашого бізнесу і Ваших амбіцій! Якщо у Вас невеликі обсяги та Ви не дуже амбітні, то ОМНІКАНАЛЬНІСТЬ за допомогою маркетплейсів – найкращий варіант! Якщо Ви маєте відносно великі обсяги, амбітні та володієте достатніми фінансовими ресурсами, то свій сайт – це Ваш варіант! Щодо Ваших потенційних продажів, це значно дешевше, але вимагає достатніх фінансових і людських ресурсів на старті; в першу чергу для залучення цільового трафіку, а також в покупку або створення як самого сайту-вітрини, так і в його операційну частину. 

Ми рекомендуємо нашим клієнтам, починаючи з певного розміру обсягу, використовувати як маркетплейси, так і власний сайт-вітрину. Це дозволяє вибудувати більш оптимальну та безпечну схему роботи онлайн, як частини Вашого загального бізнесу – це позитивний світовий досвід лідерів ринку! Якщо в результаті проєкт стає досить великим, то потенційна робота з маркетплейс стане не потрібною автоматично, і його можна буде прибрати.

4. Онлайн продаж – це тільки дешева ціна?

Це не так! Успішний онлайн продаж – це в першу чергу контент! Так, звичайно, потрібно забезпечити нормальне функціонування сайту, складу, логістики та платежів, спілкування кол-центру! Але це все технічні завдання, які Вам ефективно допоможуть вирішити підрядники. А ось контент – це те, від чого дійсно залежить продаж Вашого товару! Покупці намагаються купити якомога дешевше, тому що не в змозі Вас зрозуміти через поганий контент, а Ви, замість того, щоб пояснити їм переваги товару, намагаєтеся максимально його здешевити, щоб уже нічого не треба було пояснювати! Постає логічне питання: Навіщо тоді Вам такий бізнес?

5. Навіщо звертатися до когось, якщо все так просто, і ми все це можемо зробити самі? Навчитися врешті-решт! Адже так багато різних семінарів?

Онлайн продаж – це не тільки нові технології, основна проблема в тому, що ці нові технології, як і раніше стрімко та активно розвиваються.

Якщо Ви досить масштабні, то Ви в змозі взяти на роботу фахівців, які знають технології, відчувають всі тренди та допоможуть Вам це зробити ефективно! Таких фахівців на ринку дуже небагато, але і «коштують» вони дорого!

Семінари – це річ корисна, але тільки в базових питаннях. Ніхто Вам не розповість на семінарі останні ноу-хау з галузі, яка тільки активно розвивається. Ті, хто роблять семінари, просто їх  самі поки ще не знають. Все дуже швидко змінюється!

Тому важливо знайти собі відповідну компанію, яка відповідально разом з Вами буде стежити та примножувати Ваші онлайн продажі та зможе зробити Вас дійсно ОМНІКАНАЛЬНИМ бізнесом!

Це індивідуальний проєкт з кожним з Вас!

ogoshka-digital
ogoshka-digital


2020 © OgoshkaDigital. All Rights Reserved.