Реклама товару онлайн.

Чотири важливих принципи ефективності реклами товару онлайн!

6

Найдорожча реклама – онлайн реклама. Не даремно, такі компанії як Гугл і Фейсбук – одні з найдорожчих компаній у світі, при цьому єдиний їхній дохід  – це реклама!

Принцип #1.

Широкі запити, як і реклама для широкої аудиторії – це справа великих!

Найдешевша реклама онлайн – це реклама, спрямована, в будь-якому випадку, на широку аудиторію! В пошуковій рекламі це має назву «широкі пошукові запити».

До прикладу, якщо у вас є магазин одягу або бренд одягу і Ви направляєте свою рекламу на всіх бажаючих купити одяг! Така реклама вартує не дорого, і через певний проміжок часу Вам, в будь-якому випадку, вдасться зробити її якісною, і в результаті люди прийдуть до Вас – туди, куди Ви вкажете у своїй рекламі.

Проблема полягає в тому, що обсяг людей, які хочуть купити одяг, тільки теоретично є й Вашими покупцями. Насправді, вони «просто хочуть подивитися». У них немає бажання або потреби здійснювати покупки конкретно зараз, і Ваш товар їх не цікавить. Таким чином конверсія вашого трафіку, а це співвідношення кількості покупок до кількості осіб, що відреагували, буде дуже низькою!

Тому, якщо Ви не готові запропонувати максимальний вибір Вашим потенційним покупцям, і не впевнені, що саме зараз настав той час, щоб купувати усім саме це, уникайте широкої реклами!

Широка реклама – справа «Великих» – чималих онлайн вітрин! Саме так, і вони використовують її дуже обережно!

Принцип #2.

Рекламуйте те, чого не мають конкуренти!

Онлайн відрізняється від офлайн ринку прозорістю інформації!

Якщо Ви у своєму офлайн магазині рекламуєте товар, який також є в наявності в інших магазинах, то покупець, швидше за все, купить його у Вас – адже з якихось причин він вже у Вашому магазині або збирається до Вас.

При аналогічній ситуації в онлайн рекламі ймовірність покупки товару саме у Вашому магазині є значно нижчою. Оскільки здійснити пошук також товару в інших онлайн магазинах, з кращими умовами та нижчими цінами, надзвичайно просто!

Тому намагайтеся рекламувати те, чого немає в інших! Це може бути унікальний товар, або унікальний спосіб продажу товару, логістика і т.д.! В такому випадку, коли реклама спрацює, Ви будете мати більше шансів конвертувати Ваші витрати на рекламу в прибуток!

Принцип #3.

Ніколи не спішіть!

Цей принцип стосується не тільки онлайн реклами товару, а й усієї онлайн реклами. Але ми все одно вирішили навести цей принцип тут, оскільки це справді дуже важливо!

Онлайн – це складна, дорога і дуже ефективна машина, «розумна», якщо можна так сказати!

Тому не поспішайте робити наступне:

  1. Запускати рекламу, поки не переконаєтеся, що у Вас все працює: товар, вітрина, ціни, контент і т.д.
  2. Зупиняти рекламу, змінювати її налаштування, навіть якщо Вам здається, що вона не працює. Вона вчиться, в будь-якому випадку її можна призупинити. Важливо розібратися у тому, що не так, допоки вона працює.

Робота з рекламою в інтернеті – тонкий і дорогий механізм, проте надзвичайно ефективний!

Не смикайте за важелі намарне! Ви просто витрачаєте гроші!

Принцип #4.

Рекламний контент – двигун онлайн реклами!

Цей принцип знову ж таки стосується не тільки онлайн реклами товару, а й усієї онлайн реклами. І знову ж таки він настільки важливий і критичний, що ми вирішили навести його тут.

Для ефективності онлайн реклами важливо якомога точніше потрапити у Вашу цільову аудиторію – у тих покупців, які прямо зараз хочуть купити лише Ваш товар!

Саме рекламний контент використовують в онлайн рекламі для пошуку Вашої цільової аудиторії! Це абсолютно унікальний механізм онлайн реклами, який вирізняє її серед усіх інших рекламних каналів, і робить онлайн рекламу такою ефективною!

Створити правильний рекламний контент: фото, відео, тексти – це єдиний ключ до ефективності онлайн реклами. Єдиний! Усе решта – техніка!

Креативності і концентрації всім нам в новій реальності!

2020 © OgoshkaDigital. All Rights Reserved.