Онлайн експорт.

Три китайські мудрості онлайн експорту або як перемогти дракона

5

Китай збудував систему, саме цілу систему онлайн експорту! Тож на яких мудрих принципах збудована ця система?

Мудрість #1.

Мінімум посередників між виробником і покупцем

Кожен посередник – це додаткова націнка і зростання ціни на Ваш товар для покупця. Чим більше посередників між виробником і покупцем, тим менше заробляє виробник, і менше може дозволити собі покупець – такі закони математики й економіки!

Але ж ми так звикли до посередників: дистриб’ютори, оптовики, магазини й інші, – що перестали запитувати себе, а для чого вони дійсно потрібні, яка їхня цінність в ланцюжку створення доданої вартості! Не заглиблюючись в теорію економічних вчень, можна сміливо констатувати, що всі посередники – результат асиметрії в інформації і відсутності логістичної структури в минулому. Запитайте себе, а чи це так на сьогодні! Якщо так, то наскільки складні ці проблеми в товарі, який Ви виготовляєте, або на ринках, на котрі Ви хочете його поставляти!

Відповідь Вас здивувала?

Усі сучасні успішні моделі продажів – це продажі взагалі без посередників!

Китайські компанії поставили перед собою завдання скоротити кількість посередників до мінімуму! І виконали поставлене завдання з допомогою сучасних технологій онлайн торгівлі – просто вивели свої онлайн магазини на наші ринки!

Ми також маємо ці технології! І ми починаємо над цим працювати!

Мудрість #2.

Створи «логістичні труби», які ведуть на ринок збуту

Що таке «логістична труба»? «Логістична труба» – це організований спрямований потік відправок з однієї точки в іншу! В чому «фокус» такої «труби»? В тому, що за рахунок потоку, відправка навіть маленької посилки вартує доволі не дорого! Так працює, до прикладу, система звичайної пошти! Чи не дивно, що усі поштові системи ще 50 років тому були тільки державними, а сьогодні приватні поштові служби здатні конкурувати з державними поштовиками? Раніше механізм побудови і управління такими «трубами» був складним і дорогим! Але не зараз! Сучасні інформаційні технології спростили й здешевили цей процес!

Китайські логістичні компанії створили такі «логістичні труби» між собою і своїми ринками збуту! Саме тому доставка навіть найменших посилок з Китаю, майже в кожну країну, вартує неприпустимо дешево, і це, зазвичай, дешевше аніж доставити такий же товар із сусідньої країни! Перевірте ціну доставки маленької посилки з Китаю, а потім ціну доставки з Праги або Мінська!  Захоплююче порівняння!

Ми створюємо такі «логістичні труби» за допомогою українських логістичних компаній і наповнюємо їх Вашим товаром!

Мудрість #3.

Зроби контент мовою твого покупця!

Для того, щоб Ваш товар купили на будь-якому ринку, Вас мають розуміти на цьому ринку! Хоч якось! Інакше – у вас немає шансів!

Багато українців насміхаються над китайським перекладом на російську й українську мови на китайських сайтах, але при цьому все одно купують їх товар! Цивілізовані ринки уже давно не сміються з китайських перекладів! Переклади покращилися…До чогось уже просто звикли! А чому ніхто не сміється над польським або чеським перекладом на українську мову? Чому не сміються поляки, чехи, німці над українським перекладом на їхні мови на українських сайтах? Відповідь доволі проста і банальна! Цих перекладів немає!

Ми перекладаємо і підлаштовуємо контент на мови цільових ринків – без цього експорт в сучасних умовах просто неможливий!

Онлайн експорт, на сьогоднішній день – це один із напрямків онлайн торгівлі, який найбільш динамічно розвивається! І тут не варто боятися, потрібно просто приймати мудрі рішення, прислухатися до професіоналів, і робити!

І ми обов’язково переможемо дракона!

Усім нам везіння і завзятості в новій реальності!

2020 © OgoshkaDigital. All Rights Reserved.