Ціни в онлайн торгівлі. Як правильно?

Чотири запитання і відповіді

7

 

Запитання #1

Єдина ціна на усіх онлайн вітринах – це правильно?

Абсолютно правильно! Ціна повинна бути або однаковою, або максимально близькою.

Ціни онлайн – це найбільш прозора інформація в онлайн торгівлі, що надає покупцеві миттєвий арбітраж! Хто ж не хоче зекономити? Якщо у Вас саме ця стратегія, тобто багато вітрин, які конкурують між собою ціною, і тим самим тягнуть роздрібні ціни Вашого товару вниз, то в певний момент Ваша ціна на ринку може бути нижчою, ніж у інших виробників, оборот зростає, Ви виграєте. Що далі? Вітрини знижують ціну за рахунок свого заробітку, в результаті менш ефективні або вмирають, або припиняють торгувати Вашим товаром. З Вашим товаром залишається тільки найбільш ефективний, тобто найсильніший, при цьому також не дуже задоволений своєю перемогою, тому що за час цінової війни він нічого не заробляв на Вашому товарі. Результат цієї стратегії – Вас виштовхнуть з ринку при першій можливості. Ви не комфортний гравець!

Тому ми рекомендуємо нашим клієнтам утримувати ціну в різних онлайн вітринах на однаковому рівні або дуже близькому один до одного. При цьому кількість онлайн вітрин може бути довільною: рівно стільки, скільки Вам потрібно, щоб надавати конкурентні послуги логістики, наприклад! Це може бути і одна – Ваша вітрина, з Вашою ціною і з конкуруючими логістичними рішеннями на ній. Насправді – це успішніший досвід більш розвинених ринків!

Запитання #2

В інтернеті має бути дешевше ніж офлайн?

Ні, і ще раз ні! Ви комунікуєте з одним і тим же покупцем! Комусь зручно купувати онлайн, а комусь – офлайн. Це може бути один і той самий споживач, але в різних ситуаціях!

Ми рекомендуємо нашим клієнтам на один і той же товар встановлювати однакову ціну для онлайн та офлайн торгівлі! Це простіше і легше! Всі інші міркування занадто складні, щоб бути правдою!

До того ж, в онлайн набагато більше інструментів для просування ніж в офлайн, тому конкурувати з офлайн торгівлею ще й в ціні якось не коректно… Дайте оффлайну шанс вижити!

Запитання #3

Акції і знижки вирішують в онлайн все?

Насамперед, акції і знижки – інформація. Інформація  – це спосіб привернути увагу. Усе це не є винаходом онлайн! Акції та знижки – найпростіша інформація, яка однаково добре працює як офлайн, так і онлайн.

Онлайн більш сучасний механізм торгівлі і тому інформаційніший, а отже потребує більше інформації, потребує нових форматів, яких ще ніхто не знає достеменно. Все це посприяло тому, що акції і знижки розцінюються, як чи не єдиний інформаційний інструмент онлайн торгівлі. Це, звичайно ж, не так! Усе це ще доволі молоде недосвідчене, немає відпрацьованого інструментарію. Особливо в Україні. Цей інструментарій впроваджують в онлайн торгівлю більш розвинені країни, і найближчим часом їх варто очікувати й на ринку України.

Насправді, інформація вирішує все! В сучасному світі – це називається контент!

Запитання #4

Ціна має бути максимально яскравою – «вириватися» в товарі. Чи так це?

Все залежить від того, що є найважливішим у Вашому товарі! Як ми вже обговорювали раніше, в контенті важливо здійснювати перехід від головного до другорядного. Якщо у Вашому товарі ціна є найважливішою, то її варто «виривати» в контенті!

Ми рекомендуємо нашим клієнтам звернути увагу на особливість Вашого товару. Що ще, окрім ціни, може виділити Ваш товар з поміж інших! Адже з ціною все зрозуміло! Це працює зажди! Проте, немає нічого дешевшого аніж безкоштовно, тому така гра має свої явні недоліки! Спробуймо зіграти в трохи іншу гру!

Усім везіння в нових іграх в новій реальності!

2020 © OgoshkaDigital. All Rights Reserved.