Вимоги до сучасних онлайн вітрин.

П’ять вимог «повинен» до інтернет-магазину в 2020 році

k-s13-ten-454

#1.

Повинен працювати швидко! Відображати інформацію практично миттєво!

Із сучасними технологіями будь-який інтернет-магазин – відносно простий механізм управління відносно простим контентом. Він апріорі не може працювати повільно! Якщо ж Ваш інтернет-магазин, повністю або частково, працює повільно, то можна вважати, що Ви знаходитеся «поза межами гри».

Інтернет-магазин може працювати повільно через низку причин. Найбільш розповсюдженими є:

  1. Ви помилково обрали неправильне програмне рішення!
  2. Якимось чином Ви знайшли непрофесійного провайдера!
  3. Через брак досвіду Ви перевантажили Вашу онлайн вітрину складним контентом!

Повільно працююча онлайн вітрина – це суттєва проблема, вирішувати яку потрібно швидко.

Вирішувати її треба знизу-вверх. Контент-провайдер-програмне рішення!

#2.

Повинен ДОБРЕ працювати на мобільних пристроях!

В 2019 році більш ніж 30% онлайн-покупок були здійснені з мобільних пристроїв і ця цифра щорічно зростає!

Ваш інтернет-магазин зобов’язаний цілком адекватно працювати на мобільних пристроях!

Застарілі програмні рішення можуть цього не забезпечувати – це правда! Швидше змінюйте їх на нові. Адже це завдання, на сьогодні, нескладне і недороге!

Якщо Ви замінили або уже використовували програмне рішення з відповідним функціоналом, переконайтеся що все працює так, як повинно! Бо ж насправді, там багато нюансів як з програмним продуктом, так із контентом.

Якщо у Вас не має ніяких проблем із цим, все ж протестуйте свій інтернет-магазин на мобільному! А чи точно все на місці? Чи все Ви змогли зробити і побачити?

#3.

Повинен дозволяти купити товар!

Для того, щоб споживач зміг купити товар, інтернет-магазин має бути оснащений наступними елементами:

  1. Кнопка купити там, де покупець зможе її знайти;
  2. Ціна товару;
  3. Зрозуміло викладена інформація про доставку товару;
  4. Можливість оплатити товар.

При всій очевидності даного списку, перевірте свою онлайн вітрину і ще кілька додаткових! Не факт, що всі ці елементи Ви там знайдете!

#4.

Повинен допомагати знайти товар!

Якщо Ваша онлайн вітрина налічуй більш ніж 50 позицій, то Вам потрібен «Пошук», який працює як годинник, а також фільтри та сортування!

Що таке працюючий «Пошук»? Усі знають як працює пошук в Гугл – це і є стандарт для функції пошуку в онлайн. Але це надзвичайно складно і дорого! Навіть не намагайтеся повторити – адже, в кращому випадку, Ви витратите багато часу і грошей, і отримаєте копію, яка лиш здаватиметься схожою.

Насправді, в онлайн торгівлі є своє розуміння «пошуку, що працює» – якщо покупець правильно і правильною мовою вніс в «Пошук» інформацію з Вашого контенту, то він має миттєво отримувати товари, які відповідають внесеній інформації.

Це дещо простіше від того, що робить Гугл, але і тут є незрозумілості та неочевидності!

Ми рекомендуємо нашим клієнтам і партнерам купити необхідне програмне рішення – це найбільш ефективний шлях.

Фільтри і сортування – це відносно недорогий, проте надзвичайно ефективний інструмент! Зверніть увагу як на світових лідерів ринку, так і на вітчизняних, на те як у них все влаштовано, і як все працює. Ви навіть не уявляєте собі, як піднімає конверсію цей інструмент! В рази! І зверніть увагу на Ваш сайт. Там точно це є? Точно працює?

#5.

Дати можливість для зворотного зв’язку! Але не нав’язуватися!

Розглядаючи Ваш товар у Вашій онлайн вітрині, Ваші покупці можуть забажати спілкування з Вами. Важливо при цьому не забувати про наступне правило: Покупець приходить в БУДЬ-ЯКИЙ магазин, насамперед, по товар, а не для того щоб спілкуватися! Якщо покупець хоче поспілкуватися з Вами, то це дзвіночок до того, що існує якась проблема у Вашій вітрині, або у Вашому товарі!

Світ не ідеальний! Таке трапляється і, скоріш за все, буде траплятися!

Тому відчуття того, що Ваш покупець може легко і зручно для нього вийти з Вами на зв’язок – важливе! Так він відчуває себе впевненішим – адже він точно знає, що світ не ідеальний!

Механізм зв’язку залежить від вашої цільової аудиторії: десь це телефон або його аналоги, десь форма зворотного зв’язку або чат, десь це механізм коментарів до товару! Залежно від Вашої цільової аудиторії Вам потрібен якийсь оптимальний «мікс» з декількох механізмів. Процес виведення цього правильного «міксу», професійне управління ним – все це потребує окремої уваги!

При цьому категорично не варто нав’язувати покупцеві спілкування, використовуючи онлайн вітрину! Чати, що постійно виринають, заклики зателефонувати і поспілкуватися з Вашими професійними консультантами тощо – повинні бути за умови, що вони точно є необхідним для продажу саме зараз і саме Вашого товару. Опираючись на наш досвід – усе це неефективно і вказує лиш на те, що Ви не вмієте працювати з контентом і не цінуєте своїх покупців. Ми категорично не рекомендуємо нашим клієнтам використовувати ці або подібні інструменти в онлайн торгівлі!

Удачі і приємного спілкування всім нам в новій реальності!

2020 © OgoshkaDigital. All Rights Reserved.