Якість контенту в онлайн торгівлі! Що це?

4

Якість контенту – це можливість для покупця ефективно, тобто без додаткових зусиль та витрат часу, прийняти рішення щодо покупки Вашого товару онлайн!

П’ять основних ознак якісного контенту в онлайн торгівлі!

Ознака #1

Технічно правильний контент!

Чи є технічні стандарти для формування контенту в онлайн торгівлі? Так, вони є!

Фото, тексти, відео, а також розміщення в категоріях і фільтрах повинно відповідати цим стандартам. Усі ці стандарти не випадкові! Вони дають змогу покупцеві, за допомогою сучасних технологій, швидко та зручно побачити та прочитати те, що Ви хочете йому показати або розказати!

Технічні засоби для перегляду: телефони, комп’ютери – змінюються! Разом з ними змінюються технічні стандарти контенту в онлайн торгівлі!!! За цим потрібно стежити постійно і тримати контент на актуальному технічному рівні.

На жаль, поки що немає чіткої кодифікації цих стандартів. Галузь ще надто молода, все швидко змінюється. Але повірте – вони точно є!

Іноді товар все ще хороший, проте технічні вимоги до контенту змінилися…Конкуренти відреагували, а ви ні – продажі зупинилися!

Ознака #2

На фото – товар, на відео – товар, в описі – про товар!

Онлайн торгівля надає значно більше можливостей для спілкування з покупцями аніж офлайн! Іноді це може зіграти злий жарт з творцями контенту. Креативності багато, думок та ідей також, часу…! А якщо і достатнє фінансування…То усе, зазвичай, іде не туди!

В онлайн продажах контент може надати дуже багато інформації! Проте, варто пам’ятати, що(!) Ви продаєте!Саме про це має бути контент! Ви можете, до прикладу, також розповісти про виробника і бренд, показати їх, Ви можете геть усе, але тільки в тому випадку, якщо ця інформація дозволяє покращити якість контенту!  Це, в свою чергу, означає що така інформація збільшує імовірність позитивного рішення покупця і при цьому зменшує або хоча б не збільшує витрати покупця на прийняття рішення!

Підготувавши контент, ще раз переконайтеся в тому, що на фото саме товар, а не щось ще, що Ваше відео відображає товар, а не привабливого співробітника, що ви описуєте товар, а не пишете філософські трактати про життя… Все доволі очевидно, чи не так! Але перевірте свій контент! Вас здивує, те що Ви там знайдете!

Ознака #3

Покупець знаходить товар там де його шукає!

Для того, щоб купити Ваш товар, покупець має його знайти! Існує безліч технологічних способів виведення покупця на Ваш товар! Мова йде не про онлайн рекламу , цьому ми присвятимо окрему статтю, а про контент!

З точки зору контенту потрібно звернути увагу на наступне:

  1. Розміщення Вашого товару на вітринах, а саме категорії, в котрих він знаходиться, і фільтри за якими його «відсіює» покупець. Якщо покупець зміг інтуїтивно знайти Ваш товар на вітрині, повірте, Ви зекономили йому сили та енергію, і як подяка за це – «та дам» – покупка Вашого товару стає реальністю!
  2. Ключові фрази, за якими Ваш товар можна знайти на вітринах в глобальному пошуку. Щодо вітрин. Якщо ви користуєтеся професійною універсальною вітриною, такою як маркетплейс, то питання ключових фраз він вирішить за Вас! Якщо у Вас своя вітрина – свій інтернет-магазин – це окреме завдання, якому потрібно приділити окрему увагу! Існують професійні та хороші рішення для цього завдання, які можна купити! Зверніть на них увагу!Це важливо! Щодо глобального пошуку, то у цьому випадку професійні консультанти «нагодують» терміном SEO (Search Engine Optimization), тобто «Пошукова Оптимізація». Будьте уважні та обережні з цим! Це професійна боротьба любителів і знавців своєї справи, тобто з лідером ринку Гугл (Google)! Наша порада полягає в наступному: не поспішайте наймати CЕО-шників. Це складно і зрідка ефективно. Прочитайте вимоги Гугл до контенту! Відстежуйте усі зміни в цих вимогах – це важливо. Вони можуть змінюватися, причому доволі часто. Гугл нічого ні від кого не приховує, але й маніпулювати собою не дозволяє. Про це Вам розкаже будь-який СЕО-шник! Дотримуйтесь цих вимог – це дозволить Вам в глобальному пошуку зайняти правильне місце! Гугл грає за себе, тобто проти великих, тобто за вас! Пам’ятайте про це!

Ознака #4

Зрозуміла мова та терміни!

В контенті використовуйте мову, якою УСІ говорять! Всюди! В назві сайтів, брендів, товарів, артикулів і т.д. і т.п.! Мінімум спец термінів в контенті! Краще взагалі без них! Адже це жахає покупців і формує їхню недовіру, що в результаті не призводить до покупки Вашого товару!

Часто всі ми стаємо «професійними  ідіотами», якщо займаємося чимось давно, з любов’ю і наполегливо! В контенті це відображається у використанні термінів та іноземних мов там, де пересічний покупець не тільки не очікує їх побачити, але й при всьому своєму бажанні не в змозі їх зрозуміти або розшифрувати! Ви до цього звикли і Ваші колеги також. Вам здається, що все зрозуміло, розумно і красиво! Це не так!

Ознака  #5

Від головного – до другорядного!

У тексті, фото, відео – всюди починайте викладати та показувати з головного й істотного! Час – це основна цінність в цьому житті! Якщо покупець розглядає Ваш товар, дайте йому можливість прийняти рішення якнайшвидше! Поставте себе на його місце, структуруйте всю інформацію за ступенем важливості для споживача, і так її викладайте!

І запитання для роздумів: чи варто починати контент з ціни?

Усім успіхів і правильних цін в новій реальності!

2020 © OgoshkaDigital. All Rights Reserved.